ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ

виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ

АРХІВ НОВИН

ОГОЛОШЕННЯ про Конкурс

квітня 23, 2020

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення посади
директора історичного музею Полонської міської ради ОТГ

Відповідно до ст. ст. 211-215 Закону України «Про культуру», ст. 26 Закону України «Про музеї та музейну справу» відділ культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення посади директора історичного музею Полонської міської ради ОТГ.

Вимоги до претендентів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік документів, які необхідні для подання для участі в конкурсі:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Претенденти можуть надати інші документи, які, на їх думку, підтверджують їх професійні чи моральні якості.

Зазначені документи приймаються протягом 30 днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 30500, м. Полонне, вул. Лесі Українки, 95 та на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Кандидата на посаду директора історичного музею Полонської міської ради ОТГ визначає конкурсна комісія за результатами відкритого публічного конкурсного відбору, обов’язковою умовою якого є публічна презентація проєктів програм розвитку історичного музею Полонської міської ради ОТГ на один і п’ять років.

Формування персонального складу конкурсної комісії триватиме протягом 30 днів з дня опублікування цього оголошення. Перше засідання конкурсної комісії відбудеться за 10 днів після закінчення строку приймання документів. На другому засіданні конкурсна комісія проведе співбесіди з претендентами, під час яких заслуховуватимуться публічні презентації проєктів програм розвитку історичного музею Полонської міської ради ОТГ. Про час та місце проведення засідань конкурсної комісії претендентів буде повідомлено вказаним у заяві засобом зв’язку.

Отримати іншу інформацію щодо умов проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків директора історичного музею Полонської міської ради ОТГ, розміру та умов оплати праці можна за місцем подання документів або за телефоном 0971481728.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та в соціальних мережах: , , , , .