ІСТОРИЧНИЙ МУЗЕЙ

Полонської міської ради ОТГ

Полонський Історичний музей

Музеї – це культурно-освітні та науково-дослідні заклади, призначені для вивчення, збереження та використання пам’яток природи, матеріальної і духовної культури, прилучення громадян до надбань національної та світової історико-культурної спадщини.

Діяльність музеїв регламентується Законом України «Про музеї та музейну справу». Основними напрямами музейної діяльності є культурно-освітня, науково-дослідна діяльність, комплектування музейних зібрань, експозиційна, фондова, видавнича, реставраційна, пам’яткоохоронна робота.

Законом «Про музеї та музейну справу» визначається національна музейна політика, основними напрямами якої є:

  • забезпечення соціально-економічних, правових і наукових умов для ефективної роботи музеїв;
  • бюджетне фінансування і пріоритетне матеріально-технічне забезпечення розробки і реалізації державних, регіональних та місцевих програм розвитку музейної справи;
  • забезпечення охорони музеїв.

Зокрема, ст.13 Закону «Про музеї та музейну справу» встановлює, що «фінансування музеїв залежно від форм власності здійснюється за рахунок державного бюджету України, республіканського бюджету АРК, місцевих бюджетів та коштів підприємств, установ, організацій, об’єднань громадян», а ст.14 закріплює обов’язок власника музею «забезпечувати їх будівлями (спорудами), збудованими за спеціальними проектами або іншими упорядкованими приміщеннями, що відповідають вимогам функціонування музеїв, а також відповідним обладнанням і транспортом».

ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу на заміщення посади
директора історичного музею Полонської міської ради ОТГ

Відповідно до ст. ст. 211-215 Закону України «Про культуру», ст. 26 Закону України «Про музеї та музейну справу» відділ культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради об’єднаної територіальної громади оголошує конкурс на заміщення посади директора історичного музею Полонської міської ради ОТГ.

Вимоги до претендентів: вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Перелік документів, які необхідні для подання для участі в конкурсі:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;
  • копія документа, що посвідчує особу;
  • копії документів про вищу освіту;
  • два рекомендаційні листи довільної форми;
  • мотиваційний лист довільної форми.

Претенденти можуть надати інші документи, які, на їх думку, підтверджують їх професійні чи моральні якості.

Зазначені документи приймаються протягом 30 днів із дня оголошення конкурсу за адресою: 30500, м. Полонне, вул. Лесі Українки, 95 та на електронну пошту: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Кандидата на посаду директора історичного музею Полонської міської ради ОТГ визначає конкурсна комісія за результатами відкритого публічного конкурсного відбору, обов’язковою умовою якого є публічна презентація проєктів програм розвитку історичного музею Полонської міської ради ОТГ на один і п’ять років.

Формування персонального складу конкурсної комісії триватиме протягом 30 днів з дня опублікування цього оголошення. Перше засідання конкурсної комісії відбудеться за 10 днів після закінчення строку приймання документів. На другому засіданні конкурсна комісія проведе співбесіди з претендентами, під час яких заслуховуватимуться публічні презентації проєктів програм розвитку історичного музею Полонської міської ради ОТГ. Про час та місце проведення засідань конкурсної комісії претендентів буде повідомлено вказаним у заяві засобом зв’язку.

Отримати іншу інформацію щодо умов проведення конкурсу, основних функціональних обов’язків директора історичного музею Полонської міської ради ОТГ, розміру та умов оплати праці можна за місцем подання документів або за телефоном (097) 148-17-28.

Учасники конкурсу на посаду директора Історичного музею

Полонської міської ради ОТГ

Ігор
Романович
Бучинський

30.11.1965 р.н.

документи

Олександр
Валерійович
Дацик

2 травня 1988 р.н.

документи

На виконання п. 11 ст. 215 Закону України «Про культуру» повідомляємо:

12 червня 2020 року в приміщенні Будинку культури Полонської міської ради ОТГ відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсу на заміщення посади директора історичного музею Полонської міської ради ОТГ. Більшістю голосів переможцем конкурсу визначено Дацика Олександра Валерійовича.

Раді вітати в нашій команді!

ЕКСПОЗИЦІЇ МУЗЕЮ