TOLOKA

театральна студія

"Актор повинен навчитися важке зробити звичним, звичне легким і легке прекрасним."
(Костянтин Станіславський)
Театр ТОЛОКА

В далекому 1996 році, напередодні святкування тисячолітнього ювілею м. Полонне, у будинку культури зібрався колектив однодумців, які вирішили створити театралізоване масове свято, приурочене цій знаменній події. Відтоді і почалася історія театральної студії “Toloka”. Активними учасниками драматичного колективу того часу були: А.Розенбаум, Ю.Камінська, Г.Луценко, М.Романько, М.Сміловець, О.Британ, Н.Заєць, В.Заєць, Г.Ілляневіч, Т.Тимошенко, О.Скутська, П.Бобрівник, М.Піскун, С.Беркута. У репертуарі театральної студії були такі постановки: «Далекі вікна» (В.Собка), «Круті повороти» (В.Глушка), «Голос подруги» (В.Собка), «Мамина хата» (В.Карпенка).

Справу попередників вдало продовжила молодь. Ігор Шкварун, працюючи на посаді методиста драматичного жанру, співпрацював з учасниками театрального колективу: В.Заєць, В.Коротинським, В.Ященком, М.Сміловцем, М.Піскуном та здійснив постановки «Черевички» (М.Гоголя), «За двома зайцями» (М.Старицького), музичну інсценізацію «Ісус Христос - суперзірка» (Б.Вебера).

2017 року було відновлено роботу театральної студії “Toloka” при Будинку культури Полонської МР ОТГ за ініціативи Шевчика С.С. режисера драматичного театру, актора театру та кіно за освітою. У вересні 2017 року в рамках святкування 1021-річниці міста Полонне відбулася прем’єра постановки «Сватання» (Є.Кравченка), яка пройшла з великим успіхом. Того ж року наказом управління культури, національностей, релігій та туризму Хмельницької ОДА театральній студії було присвоєно звання «народний».

Театр ТОЛОКА

Учасники колективу “Toloka” цьогоріч освоїли сценічні майданчики у зоні АТО. Виставу «Сватання» змогли побачити військові 8-го окремого полку спецпризначення у м.Старобільськ та 8-го окремого гірсько-штурмового батальйону у м.Попасна.

Репертуар студії поповнився виставою для дітей «Улянка-неслухнянка», яку було продемонстровано дітям з притулків Донецької та Луганської областей, які перебували, на той час, під опікою Релігійної Місії «Карітас-Спес». Учасники колективу приймають активну участь в усіх заходах, передбачених планом роботи відділу культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради ОТГ, за планом роботи «Будинку культури» та роблять перші спроби участі у фестивалях та конкурсах театрального мистецтва.