ПРО НАС У ЗМІ

ВІДДІЛ КУЛЬТУРИ ТА ТУРИЗМУ
виконавчого комітету
Полонської міської ради ОТГ

Полонне, ye.ua

Підземелля ХVIII століття в Полонному відкриють для туристів

Після досліджень та розчищення об’єкт хочуть музеєфікувати. У Полонному планують продовжити дослідження підземної споруди, зведеної в ХVIII столітті. Вона, за висновками науковців, швидше за все використовувалася як підвальний склад для провіанту. Дослідження, нагадаємо, розпочали в серпні в рамках Літньої польової археологічної школи. Реалізація цього проекту - результат перемоги громади у конкурсі «Малі міста — великі враження» Міністерства культури України.

Дата публікації:
18 Вересня 2019

Полонне, UA: ПОДІЛЛЯ

Аптеку-музей обладнають у Полонному

Скляний посуд, рештки керамічного та вироби із заліза кінця 18, 19 та 20-го століть знайшли археологи під час досліджень у Полонному. Знахідкам присвоїли інвентарні номери. Усього їх 250. Про це розповів археолог Дмитро Тимчук. Нагадаю, у липні відділ культури та туризму виконавчого комітету Полонської міської ради виграли грошовий грант у сумі 250 тисяч гривень у конкурсі «Малі міста - великі враження».

Дата публікації:
10 Вересня 2019

Полонне, Історична правда

На Хмельниччині розкопали військові склади XVII сторіччя. ФОТО

На Хмельниччині у містечку Полонне археологи на подвір'ї місцевих жителів розкопали підземне сховище XVII сторіччя. Є припущення, що склади створили ще під час російсько-шведської війни та зберігали там провіант для російської або ж польської армії.

Дата публікації:
09 Вересня 2019

Полонне, vsim.ua

Таємниці підземелля. У Полонному археологи розкопали старовинне сховище (ВІДЕО)

Археологи вважають, що у XVII- XVIIІ століттях тут були склади з армійським провіантом. Зокрема, їх пов'язують з діяльністю князя Меншикова, якому у 1706 році було віддане місто Полонне на 6 років.

Дата публікації:
09 Вересня 2019

Полонне, укрінформ

У Полонному на Хмельниччині археологи досліджують унікальну підземну галерею ХVIII століття, яка може стати туристичною візитівкою міста

Цього разу проєкт «Точка на карті» пропонує спуститися у підземелля тисячолітнього міста Полонного, які приховують чимало таємниць. У тому, що наразі там активно тривають археологічні розкопки, є трішки містики і багато наполегливої роботи археологів та волонтерів, які щодня самовіддано розчищають таємничі ходи. Легенди про місцеві підземелля ходять Полонним давно. У різних частинах міста періодично виявляють провалля, тож жителі намагаються по-своєму пояснити, що ж ховається під землею.

Дата публікації:
04 Вересня 2019

Полонне, Новини Полонщини

Закриття літньої археологічної школи

YouTube-канал "Новини Полонщини" опублікували відео з закриття Літньої польової археологічної школи. В відео доповіді провідних спеціалістів, археологів, учасників археологічних досліджень школи.

Дата публікації:
03 Вересня 2019

Полонне, kultura.polonne.km.ua

ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ - Літня Польова Археологічна Школа

29 серпня 2019 року, о 12:00, в Будинку культури Полонської МР ОТГ (вул. Лесі Українки, 95), провідні фахівці відділу регіональних досліджень ДП «НДЦ «ОАСУ»» ІА НАНУ, на чолі з кандидатом історичних наук Павлом Нечитайло, які проводили Літнью польову археологічну школу дали ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЮ щодо стану підземної споруди за адресою вулиця Пушкіна, будинок 6, місто Полонне, Хмельницька область, Україна.

Дата публікації:
03 Вересня 2019

Полонне, TSN

На Хмельниччині археологи на подвір'ї місцевих жителів розкопали підземне сховище

На Хмельниччині археологи на подвір'ї місцевих жителів розкопали підземне сховище. Російські військові склади - на території Хмельниччини - у містечку Полонному. Там археологи просто на подвір'ї місцевих жителів розкопали підземне сховище 17-го сторіччя.

Дата публікації:
02 Вересня 2019

Полонне, громадське радіо

У Полонному на Хмельниччині археологи розкопують старовинний склад воєнного провіанту

У місті Полонне Хмельницької області археологи розкопують старовинний склад воєнного провіанту початку 18 століття. Підземелля знайшли ще у 2008 році, коли на приватному подвір’ї на вулиці Пушкіна копали технічну траншеєю. Тоді керував розкопками місцевий краєзнавець Олександр Дрегало-Соколовський. Розкопки поновили нині, після того, як місцева влада перемогла у проекті «Малі міста — великі враження» від Міністерства культури.

Дата публікації:
29 Серпня 2019

Полонне, ye.ua

Таємниці підземель в Полонному: загадкові галереї та унікальні знахідки

У місті археологи досліджують підземні споруди. Два тижні тому в Полонному стартувала літня польова археологічна школа. Нагадаємо, реалізація цього проекту - результат перемоги громади у конкурсі «Малі міста — великі враження» Міністерства культури України. Наразі археологи та волонтери працюють тут над дослідженням підземної споруди на вулиці Пушкіна, 6. І вже зробили чимало важливих для розуміння історії міста відкриттів.

Дата публікації:
28 Серпня 2019

Сторінка 1 із 2